Abdullah Ağırkan’nın mutlu günleri.

Güncel


Yurt Gazetesi Yazarı/ CHP Eski Genel Sekreteri Gürsel Tekin’ ‘in Danışmanlarından Abdullah Ağırkan ve sevgili Eşi Tülay Ağırkan kardeşlerimiz 30 Eylül 2019 Pazartesi günü Eyüpsultan Belediyesi Nikah salonun’da yapmış oldukları nikah ile evliliğe ilk adımı attılar .

Abdullah Ağırkan ve sevgili Eşi Tülay Ağırkan kardeşlerimiz 30 Eylül 2019 Pazartesi günü Eyüpsultan Belediyesi Nikah salonun’da yapmış oldukları nikah ile evliliğe ilk adımı attılar.haliç haber grup medya gazetesi Olarak, Abdullah Ağırkan ve Tülay Ağırkan kardeşlerimize bir ömür boyu sağlıklı mutlu güzel bir ömür geçirmelerini diliyoruz.

Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet yıldız’ın kıydığı Nikahta, Abullah Ağırkan’ın Nikah şahitliğini CHP Eski Genel Sekreteri İstanbul milletvekili Gürsel Tekin ve ADEF Genel Başkanı Saim Diken Yaparken,Tülay Ağırkan’in Nikah şahitliğini ise Ezgi özkılıç ve Yasin Özkılıç yaptı.

Ak-doğu İş Adamları derneği Başkanı Emin Atmaca,Av Hadi Işık,CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gürsel Yeter, bircok işadamı siyasetci,gazeteci grubunu katıldı sade bir tören ile dünya evine ilk adımlarını attılar.

Akşam gerçekleş yemek törenine CHP MVK Sezgin Tanrıkulu -MVK Gürsel Tekin ve Çeşitli iş insan-partililer dar-kıstlı katılımcı bir araya geldi…Dar bir program olan etkinlik göktürkte yapıldığı bilgisi mevcut bizlerde…

Çiftin Düğünleri : 17 Kasım Pazar Akşam Gerçekleşecek !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir